Arsmandala to Centrum Twojego Rozwoju

Powstało na bazie dziesięcioletnich doświadczeń trenerskich  by pomagać w rozwoju zasobów osobistych i kompetencji zawodowych. Z wiary, że pomimo wszelkich ciemnych stron naszego życia, które przytępiają zmysły i uczucia zawsze znajdzie się sposób, by to życie zmienić i nadać mu sens.
Człowiek to całość -umysł i dusza przenikające się  bezustannie dlatego swym działaniem obejmujemy obie te sfery życia.
Dlatego współpracujemy z grupą doświadczonych specjalistów, która pomoże ci dobrać najlepszą drogę do osiągnięcia wytyczonych celów.
Nie naszą rzeczą jest zmieniać innych chcemy wydobywać z nich to co najlepsze z działa ,którym są oni sami.
ARSMANDALA to właściwe miejsce do zadania sobie pytania „Kim jestem?” i poszukiwania odpowiedzi ,zharmonizowania swojego życia zewnętrznego z  działaniami na zewnętrznymi.

Chcemy aby Nasze Centrum stanowiło przestrzeń do  dialogu z samym sobą, tak aby w danej sytuacji i w danym nastroju odnaleźć wewnętrzne bogactwo własnych zasobów. W tym celu proponujemy zróżnicowane metody działania i pracy nad sobą  tak iż każdy mógł odnaleźć to co wg. niego da najbardziej oczekiwany rezultat.

Nasze działania to olbrzymia frajda odkrywania tego co nieznane ,źródło niesamowitych niespodzianek i proces spontanicznego wyrażania swojej osobowości. W naszej pracy korzystamy z entuzjazmu, pomysłowości i spontaniczności naszych uczestników taka forma pracy staje się prawdziwą zabawą, relaksem i odpoczynkiem niezależnie od wieku. Dzięki stosowanym przez nas metodom i założeniom będziesz mógł lepiej określić najbardziej właściwy dla siebie obszar działania, rodzaj pracy, typ kontaktów i przyczyny niepowodzeń zyskasz odwagę i siłę do działania.

zespol

NASZA EKIPA CO Z RADOŚCIĄ CIĘ POWITA 🙂

Mireczka – psycholog z kilkudziesięcioletnim stażem. Mówią o niej ,że jest aniołem bez skrzydeł. Sprawia, że ludzie rozkwitają jak róże. Rodzicom pomaga zrozumieć dziecięcą naturę. Zamienia krzyk w śmiech, płacz w uśmiech. Jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Sprawi, że pies z kotem żyją w przyjaźni pod jednym dachem. Kobieta z pasją zamienia płótna w różane ogrody a ludzi w przepiękne motyle.

Jadzia – czynna położna z kilkudziesięcioletnim stażem. Łączy nowoczesne metody pielęgnacji z wiedzą o naturalnych preparatach. Zwolenniczka życia w harmonii z naturą. Jest żywym dowodem na to, że rodzić po ludzku to nie tylko slogan. Wspiera mamy w rozwoju ich pociech już od poczęcia aż do narodzin. Wszystkim zainteresowanym zdradzi sposoby na codzienne rytuały maluszka. Oswoi twój strach przed kąpielą a karmienie zamieni w przyjemność. Skarbnica wiedzy i doświadczenia i ty możesz z niej skorzystać.

Asia – trener dzieci dorosłych i seniorów. W jej kręgu zainteresowań znajduje się szeroko rozumiana duchowość i praca z umysłem. Z wykształcenie jest pedagogiem, ale w swojej pracy wykorzystuje również wiedzę, którą zdobyła w trakcie szkoleń z zakresu choreoterapii, Teatru Tańca, metod relaksacji, pracy z ciałem, metody Silvy. Prywatnie jest gorącą zwolenniczką Pięciu Rytuałów Tybetańskich

Kasia – świadomość ruchu, praca z ciałem to tematy szczególnie jej bliskie, gdyż jak twierdzi „..ruch pozwala stale odkrywać siebie..” .Pedagog, wieloletni trener rozwoju osobistego zarówno dzieci, jak i osób dorosłych, a także seniorów. Jest instruktorem improwizacji ruchowej i symboliki ciała ( Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen). Ukończyła wiele kursów m.in. z zakresu choreoterapii, Teatru Tańca, pracy z ciałem, metod relaksacji. Jej pasją jest ruch, taniec, a także gimnastyka umysłu. Jest terapeutą pedagogicznym, prowadzi terapię dla dzieci i młodzieży opartą m.in. o elementy integracji sensorycznej.

Joanna – neurologopeda na co dzień zajmuje się terapią logopedyczną oraz prowadzi działania interwencyjne dzieci z echolalią, autyzmem, zespołem Aspergera, afazją. Prowadzi także terapie pedagogiczną i terapie ręki. Podnosi nieustająco swoje kompetencje .Nie są jej obce zajęcia z twórczości. Doskonale radzi sobie z  wykorzystanie nowoczesnych metod audiowizualne jako narzędzi zdobywania i przekazywania wiedzy.

Iza – trener kompetencji miękkich z długoletnim doświadczeniem. Tysiące przepracowanych godzin z ludźmi gwarantują jej dużą skuteczność. Potrafi aktywnie łączyć wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami, co daje efekt w postaci konkretnych działań. Jako coach chętnie będę Ci towarzyszyć w sprecyzowaniu i osiąganiu Twoich celów bez mówienia jak masz to zrobić bo rozwiązanie masz w sobie.

Magdalena – surdopedagog, arteterapeuta w swojej pracy posługuje się metodą projektową wiedze przekształca w twórcze zajęcia. Wierzy ,że to co najcenniejsze to sam proces tworzenia, w którym na nowo i nieustanie odkrywamy siebie na każdym etapie swojego życia. W szczególności posługuje się Mandalą jako metodą terapii i relaksu w, której choć na moment możemy uwolnić swoje wewnętrzne dziecko i pobawić się sztuką. Podczas pracy z mandalą będzie ci towarzyszyć w podróży w głąb siebie i pomoże ci nakreślić nowe obszary rozwoju. W jej kręgu zainteresowań jest praca z umysłem i ciałem ,jest dyplomowanym masażystą i Mistrzem Reiki. Ponadto od jedenastu lat jest trenerem biznesu, doradcą zawodowym i personalnym. Specjalista od Strategii Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Firmie, Projektowania Własnego Przedsięwzięcia i Ścieżki Osobistego Rozwoju. W swoim dorobku ma tysiące godzin przepracowanych z dziećmi i dorosłymi. Wie ,że w każdym tkwi jego wewnętrzne bogactwo należy tylko pomóc mu je odkryć.

Justyna – z wykształcenia polonista, z zamiłowania trener kompetencji społecznych. Od wielu lat towarzyszy uczestnikom swoich warsztatów w odkrywaniu ich potencjału, twórczych możliwości oraz własnej drogi do zmiany i rozwoju osobistego. W swojej pracy kieruje się mottem „Umysł jest jak spa­dochron. Nie działa, jeśli nie jest ot­warty” (F. Zappa)

 

mandala_960

Skontaktuj się z Nami a pomożemy ci dobrać właściwą ścieżkę rozwoju.